ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ З МІНІ-ФУТБОЛУ «KIA OPEN CUP 2012»

1.Загальні положення 

1.1. Призначення документу. Це положення про проведення турніру з міні-футболу «KIA OPEN CUP 2012. Stolychne Autoshow» («КІА ОУПЕН КАП 2012. Столичне Автошоу»), далі по тексту – Положення, визначає порядок і умови проведення рекламно-маркетингового заходу з популяризації автомобілів марки КІА в Україні.

       1.2. Турнір – рекламно-маркетинговий захід у формі змагання з міні-футболу «KIA OPEN CUP 2012. Stolychne Autoshow», головним призом в яких стане поїздка для всієї команди до м. Санкт-Петербург (Російська Федерація) з метою відвідання заводу ТОВ «Hyundai Motor Manufacturing Rus» (Хенде Мотор Мануфактурінг Рус, далі – HMMR), який виробляє автомобілі марок Hyundai (Хенде) та КІА (Кіа). За участь в Турнірі з членів Команд Учасників плата не справляється, участь в Турнірі безкоштовна.

       Дата і місце проведення Турніру:

7 вересня – 9 вересня 2012 року у місті Київ (Столичне шосе, 90).

Час проведення Турніру — з 9.00 до 21.00. Жеребкування та розподіл по групах Турніру проходитиме 5 вересня 2012 року за адресою 03045, м. Київ, Столичне шосе, 90. Умови та порядок проведення жеребкування визначаються самостійно Засновником Турніру на його розсуд.   

       Форма відображення результатів Турніру – протоколи матчів, в яких зафіксована назва Команди, її Учасники (гравці), підписи капітанів Команд, представника Засновника та головного судді (арбітру) матчу. Сутністю Турніру є футбольні ігри на безоплатній основі для Учасників, які проводяться Організатором з метою рекламування автомобілів марки КІА, з можливістю для Учасників виграти Головний приз.

       1.3. Рекламний захід – рекламно-маркетинговий проект «KIA OPEN CUP 2012. Stolychne Autoshow», що включає в себе визначений Засновником Турнір з міні-футболу на умовах визначених в Положенні, який проводиться Засновником та Організатором з метою популяризації автомобілів марки КІА у період з  9.00 7 вересня 2012 р. до 21.00 год. 9 вересня 2012 року.

       1.4. Реєстрація, згода участі у Турнірі. До участі у турнірі допускаються Команди чисельністю 7 гравців, жоден з яких не грає в футбол у складі професійних клубів Прем’єр – ліги (у т.ч. в дублюючому складі), першої та другої ліги України з футболу, а також не беруть участь у Чемпіонаті «Екстра-Ліга» та першості України з футзалу (міні-футболу). Правило щодо обмеження участі розповсюджується також на тих осіб, у яких з моменту розірвання контракту з клубами, що брали участь у змаганнях, визначених цим пунктом, пройшло менше 1 (одного) року. Попередня реєстрація Команд Учасників  Турніру відбувається на сайті  www.opencup.kia.ua. Підтвердженням реєстрації в Турнірі Команди є наявність всіх її гравців на фінальній реєстрації 7 вересня 2012 р. на відповідному проведенню заходу місці (пункт 1.2. Положення). Умовою допуску до Турніру є підписання всіма гравцями кожної Команди письмової згоди на Участь в Турнірі на умовах Положення.

1.5. Головний приз – поїздка 28 – 30 вересня 2012 р. для всієї команди до м. Санкт-Петербург (Російська Федерація) з метою відвідання заводу HMMR.

Поїздка включає в себе:

1) авіапереліт Київ (Україна) – Санкт-Петербург (Російська Федерація) – Київ (Україна), місця економ-класу;

2) трансфер учасників поїздки з моменту прибуття до м. Санкт-Петербург (Російська Федерація) та до моменту вильоту з м. Санкт-Петербург (Російська Федерація). Вибір відправних та кінцевих точок, маршруту, конкретних засобів трансферу тощо здійснюється на місці представником Засновника самостійно та на власний розсуд, виходячи з міркувань доцільності й обмежень бюджету поїздки.  Трансфер обов’язково включає в себе переїзд від та до аеропорту в м. Санкт-Петербург (Російська Федерація), переїзд м. Санкт-Петербург (Російська Федерація) – завод HMMR – м. Санкт-Петербург (Російська Федерація), поїздку на вказаний в п.п. 5 даного пункту Положення футбольний матч;

3) проживання в готелі 2 доби, клас готелю - *** (три зірки), або вище, на розсуд Засновника, кожному учаснику поїздки виділяється окремий номер, клас та розташування якого визначається на розсуд представника Засновника; 

4) дворазове харчування 28 вересня, триразове харчування 29 вересня та дворазове харчування (сніданок та обід) 30 вересня. Склад, місце та вартість харчування визначається представником Засновника самостійно та на власний розсуд, але в будь-якому випадку не включає алкогольні напої, екзотичні та \ або такі, що виходять за бюджет поїздки, страви;

 5) відвідування одного з матчів команди вищої ліги «Зеніт» (Санкт-Петербург) - «Локомотив» (Москва), який відбудеться на стадіоні «Петрівський» (м. Санкт-Петербург (Російська Федерація) 29 вересня. Вибір квитків за вартістю, секторами на трибунах та місцями визначається на розсуд Засновника.

Програма поїздки, на розсуд Засновника, може включати, але не обов’язково, додаткові заходи у вигляді екскурсій по м. Санкт-Петербург (Російська Федерація).

Головний приз у відповідності до цього Положення надається шляхом здійснення Засновником або уповноваженою ним особою (туроператором) організаційних дій, передбачених Положенням та спрямованих на забезпечення гравцям Команди-переможця можливості отримати блага, з яких складається Головний приз, та оплатити замість гравців Команди-переможця вказані блага. Плата за надання Головного призу не проводиться. В будь-якому разі гравці Команди-переможця не наділяються правом вимагати: вчинення будь-яких інших дій з надання Головного призу, ніж прямо передбачено Положенням; та / або  грошової чи іншої матеріальної компенсації Головного призу .

1.6. Суб'єктами Положення є Засновник, Організатор, Учасники (Команди) та гравці, капітан Команди, Туроператор.

Засновник Турніру (по тексту – Засновник) – ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» (код за ЄДРПОУ – 36425268), що зобов’язується надати Головний приз за перемогу в Турнірі згідно умов Положення. Юридична адреса ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО», 01004, м. Київ, вул.Червоноармійська, 15/2. Адреса знаходження департаментів ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» відповідальних за Турнір (адреса для листування): 03045, м. Київ, Столичне шосе, 90.

Організатором Турніру є:

ТОВ «СК «Легіон ХХІ» (код за ЄДРПОУ – 33999336), юридична адреса:  03150, м. Київ, вул. Горького, 97.

Відносини між Засновником Турніру та Організатором, Туроператором додатково регулюються угодами, укладеними між ними. Засновник може додатково призначити інших осіб, для здійснення певних функцій в рамках Турніру, з метою забезпечення надання Головного призу тощо.

Учасником Турніру є Команда. Команда - група гравців з 7 (семи) гравців, які не займаються футболом та футзалом (міні-футболом) на професійному рівні (детально – див. п.1.4. Положення ), всі гравці якої зареєстровані на сайті www.opencup.kia.ua, та кожен з гравців якої надав письмову згоду на участь у Турнірі. Члени Команди (гравці) - дієздатні особи чоловічої статі, що досягли вісімнадцятирічного віку. Виявлення Командою бажання взяти участь у Турнірі реалізується  шляхом реєстрації на сайті  www.opencup.kia.ua кожного гравця Команди. При реєстрації кожному члену Команди потрібно заповнити усі необхідні реєстраційні форми та погодити усі встановлені Засновником умови та правила Положення, а для безпосередньої участі у Турнірі кожен член Команди повинен надати письмову згоду на участь у Турнірі. Особи, які хоч і здійснили завчасно зазначену реєстрацію на вказаному сайті, але письмово не надали представникам Організатора (Засновника) згоди на Участь в Турнірі, - не визнаються членами (гравцями) Команди, й щодо вказаних осіб Засновник ніяких зобов’язань не несе. Якщо в Команді менше гравців, ніж передбачено цим Положенням, Команда до Турніру не допускається. Участь в Турнірі Команд здійснюють за власний рахунок, ні Засновник, ні Організатор за вказану участь не здійснюють будь-яких компенсацій.

Капітаном Команди визначається гравець, який зареєструвався з таким статусом на сайті www.opencup.kia.ua. Капітан Команди відповідальний за формування Команди, підтвердження участі Команди у Турнірі, дотримання всіма гравцями Команди правил гри у міні-футбол в ході Турніру. 

Туроператором є:

ТОВ «Гермес Тревел Груп» (код за ЄДРПОУ – 32980654), юридична адреса:  01004, м. Київ, вул. Рогнединська, 2, оф. 1 (ліцензія Державного агенства України з туризму та курортів,  серії АГ № 581241 від 19.07.2012р.).

1.7. Обмеження. Не визнаються Учасниками Турніру і не мають права брати в ньому участь Команди, до яких входять працівники Засновника, Організатора, Туроператора та будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Турніру та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки), особи, що не досягли 18 років, обмежено дієздатні і недієздатні особи.

1.8. Застереження.

Відповідальність Засновника Турніру обмежується зобов’язанням здійснити організаційні дії, передбачені Положенням та спрямовані на забезпечення гравцям Команди-переможця можливості отримати блага, з яких складається Головний приз, та оплатити замість гравців Команди-переможця вказані блага. Засновник жодним чином (окрім як платник) не є стороною відповідних правовідносин між особами, що отримують блага, з яких складається Головний приз, та особами, що надають відповідні блага (туроператор, аеропорти, авіакомпанії та інші перевізники, готелі, заклади харчування, HMMR, спортивні заклади та установи тощо), а також не є представником жодної з вказаних сторін.

Незалежно від будь-який заяв, оголошень, інтерпретацій у засобах масової інформації, Інтернеті, будь-якими особами у будь-який спосіб, що так чи інакше стосуються передачі Засновником Турніру Головного призу, Засновник згідно цього Положення не бере на себе будь-яких інших зобов’язань, ніж вказано вище та сплати відповідної суми податку з доходів фізичної особи.  

Засновник та Організатор Турніру не несуть відповідальності за роботу операторів зв’язку, Інтернет-провайдерів, внаслідок яких повідомлення не надійшли, надійшли із запізненням тощо, або не відбулася реєстрація бажаючих стати Учасником Турніру.

 Засновник та Організатор Турніру Акції не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території України або Російської Федерації, інші непідвладні контролю з боку Організатора, Туроператора та Засновника обставини.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даного Положення, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається одноособово Засновником відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Засновника Турніру є остаточним та оскарженню не підлягає.

Обслуговування матчу Турніру здійснюється 3 арбітрами (головний арбітр, другий арбітр та суддя-інформатор). За дотриманням правил гри в міні-футбол слідкує незалежний суддя (головний арбітр та другий арбітр), які безпосередньо знаходяться на ігровому полі. Вимоги арбітрів (суддів) є обов’язковими для виконання всіма гравцями. Спірні моменти, які відбулися поза зором судді (арбітра), з дозволу судді (арбітра) на зупинку гри,  за усною апеляцією відповідного капітану Команди вирішуються колегіально суддями (арбітрами) в полі. Прийняте рішення по суті ігрового моменту приймають судді (арбітри) в полі. При різних точках зору на ситуацію, переважну силу має точка зору головного арбітру в полі. В якості дорадчого голосу суддя (головний арбітр) в полі може заслухати свідчення представників Засновника або Організаторів. В будь-якому разі   суддя (головний арбітр та другий арбітр) в полі приймають рішення неупереджено, базуючись виключно на правилах гри в міні-футбол. Результати Турніру є остаточними і не підлягають перегляду.

Кожен гравець Команди переможниці Турніру повинен завчасно прибути до місць надання благ передбачених Головним призом у час визначений представником Засновника і доведений до відповідного гравця у будь-який зручний спосіб.

Заміна Головного призу грошовим еквівалентом не передбачається та не допускається. Всі та кожен окремо з членів Команди, яка перемогла в Турнірі, не наділяються правом вимагати заміни Головного призу на інше майно, та/або право, та/або вимагати його заміни на грошову чи іншу компенсацію.

Отримання Головного призу допускається лише гравцями Команди, яка перемогла в Турнірі. Не допускається будь-які дії, операції, угоди, де Головний приз буде предметом угоди, договору, або засобом платежу. Гравець Команди, яка перемогла в Турнірі, не має право передавати будь-якій іншій особі право на Головний приз.

Фактична чи юридична передача гравцем Команди, яка перемогла в Турнірі, права на Головний приз прирівнюється до відмови відповідного гравця від Головного призу. Невиконання вимог Положення щодо порядку отримання Головного призу також прирівнюється до фактичної відмови від Головного призу. Також відмовою від Головного призу визнається факт не з’явлення, з будь-яких причин, гравця Команди переможниці Турніру у аеропорту для вильоту у м. Санкт-Петербург (Російської Федерації). Факт не з’явлення, з будь-яких причин, гравця на заходах (чи інше фактичне не користування благами, що включенні до Головного призу)  у м. Санкт-Петербург (Російської Федерації) визнаються належним виконанням зобов’язань Засновником, взятих за цим Положенням. Правові наслідки відмови від Головного призу чи часткового не користуванням благами, що включенні до Головного призу)  у м. Санкт-Петербург, що засвідчене письмово представником Засновника, прирівнюються до виконання Засновником всіх зобов’язань відносно відповідного гравця Команди за цим Положенням належним чином і в повному обсязі, та звільняє Засновника Турніру від будь-яких зобов’язань перед ним.

При наданні Головного призу Засновник Турніру сплачує в порядку, передбаченому законодавством, податки з доходів фізичних осіб. Будь-які інші можливі витрати, пов’язані з користуванням благами, що включені до Головного призу, здійснюються самостійно гравцями Команди, яка перемогла в Турнірі, в порядку та на умовах відповідно до діючого законодавства. Засновник не несе будь-яких інших майнових зобов’язань перед гравцями  Команди, яка перемогла в Турнірі, крім визначених умовами цього Положення та сплати зазначених податків. Зокрема, але не обмежуючись, Засновник не здійснює жодних компенсацій й не бере на себе жодних зобов’язань, що можуть виникнути у гравця Команди переможниці перед чи у зв’язку з вирушенням, або під час поїздок,  передбачених Головним призом.

Гравці Команд-Учасників Турніру самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними). Для ідентифікації гравця Команди як Переможця Турніру відповідний гравець повинен пред’явити представникам Організатора оригінал паспорту та ідентифікаційного коду, надати можливість представникам Організатора зробити копії зазначених документів чи відразу надати їх копії. Якщо паспортні дані гравця (в першу чергу – капітану) не будуть збігатися з даними, внесеними гравцем до анкети, заповненої до початку Турніру, - переможцем Турніру не визнається та прав на Головний приз не отримує.

 

2. Умови участі в Турнірі.

2.1. Для участі в Турнірі на сайті www.opencup.kia.ua, бажаючі прийняти Участь у Турнірі в складі 7 (семи) чоловік повинні зареєструватися як гравці сформованої ними Команди, заповнивши усі необхідні анкетні дані, згідно вимог Засновника. Останній строк реєстрації – 3 вересня 2012 року. Після реєстрації на сайті член Команди-Учасника Турніру повинен підтвердити свою участь в телефонній розмові з представником Організатора. Після жеребкування, яке пройде 5 вересня 2012 р. (див. пункт 1.2. Положення) на сайті www.opencup.kia.ua в тижневий термін буде розміщено інформацію щодо кількості Команд, їх перелік, порядок формування груп та їх склад, етапність (1/16-а, 1/8-а, 1/4-а,1/2-а, фінал) фінальної частини змагань, тощо.

2.2. Під час проведення матчів Турніру та / або під час отримання Головного призу Організатор, Засновник та Туроператор не забезпечують членів Команд спортивним одягом, взуттям, житлом та їжею (крім зобов’язань, прямо передбачених умовами отримання Головного призу згідно Положення), не несуть відповідальності за стан здоров’я гравців Команд та за збереження їх особистих речей. Гравці, приймаючи рішення про участь в Турнірі або отримуючи Головний приз, гарантують та запевняють Засновника, Організатора та Туроператора, будь-яких інших третіх осіб, що вони:

-  достеменно ознайомленні зі станом свого здоров’я;

- не мають хвороб, інших протипоказань за станом здоров’я, чи особистих, які  можуть створити загрозу життю, здоров’ю в ході участі в Турнірі (або під час отримання Головного призу) як, власне, самому гравцю, що надає дану гарантію й запевнення, так і іншим гравцям Турніру чи третім особам;

- підтверджують, що стан здоров’я гравця дозволяє йому грати в міні-футбол на умовах, визначених цим Положенням та отримувати блага, передбачені Головним призом;

- усвідомлюють та розуміють, що в ході гри в міні-футбол в межах Турніру, гравцеві може бути заподіяна травма, яка потенційно в різних ступенях може становити загрозу, як для життя, так і для здоров’я гравця. Підтвердженням участі в Турнірі гравець: 1) звільняє Засновника, Організатора від будь-якої відповідальності за шкоду життю та здоров’ю гравця, що може настати внаслідок отримання ним по будь-яким причинам травм в ході участі в Турнірі; 2) звільняє від відповідальності інших гравців Турніру, що можуть ненавмисно завдати травму в ході участі у Турнірі;

- самостійно, без залучення Засновника чи Організатора, й у повному обсязі нестимуть відповідальність за завдання навмисних травм, інших умисних дій, зокрема, але не обмежуючись, уражень здоров’я, створення (допущення) умов для небезпеки з загрозою для (або впливом на) життя і здоров’я інших гравців чи інших осіб в ході участі в Турнірі;

- дотримуватимуться правил гри в міні-футбол, правил громадського порядку та загальноприйнятих норм суспільної моралі, інших норм законодавства України (а щодо гравців Команди-переможця – також і Російської Федерації, що розповсюджуються на них, внутрішніх правил готелю, HMMR, перевізників, інших осіб, задіяних в наданні Головного призу, якщо такі не суперечать застосовному законодавству), цього Положення при участі в Турнірі та / або під час отримання Головного призу;

- під час отримання Головного призу виконуватимуть всі вказівки представника Засновника щодо порядку і способу отримання благ, передбачених Головним призом;

-  під час отримання Головного призу утримаються від будь-яких діянь (дій або бездіяльності), які можуть завдати шкоду діловій репутації Засновника та / або бренду КІА.

            Гарантії, надані Учасниками, мають бути дійсними і підтримуватися кожним гравцем всіх Учасників протягом (і до збігу будь-яких можливих наслідків) всього Турніру, отримання Головного призу.

2.3. Для участі в Турнірі кожен гравець Команди повинен надати Організатору певні дані про себе (ім’я, прізвище, по-батькові, назва Команди, серія та номер паспорту, коли й ким виданий, номер ідентифікаційного коду, адреса проживання, адреса електронної пошти, контактний телефон), крім того член Команди повинен приєднатись до умов Положення.  Зазначене надання даних та приєднання до умов Положення має бути здійснено членом Команди в письмовій формі, шляхом заповнення розбірливим почерком анкети за формою, визначеною Засновником (далі – Анкета), датоване та скріплене підписом відповідного гравця. Цей документ, заповнений належним чином, член Команди повинен вручити представнику Організатора.

2.4. Гравець Команди зобов’язаний: під час проведення Турніру дотримуватись правил міні-футболу, виконувати вимоги суддів (арбітрів), дотримуватися правил громадського порядку, виконувати вимоги представників Організаторів та Засновника, дотримуватись вимог техніки безпеки під час матчу, толерантно себе вести відносно інших гравців Турніру та глядачів, стежити за відповідністю свого рівня фізичної підготовки та стану здоров’я до встановлених медичних вимог для участі в заходах, передбачених Турніром, дотримуватися санітарно-гігієнічних, протиінфекційних та протиепідемічних заходів, завчасно відмовитись від участі в Турнірі за наявності факторів, що є небезпечними для життя та здоров’я гравців чи третіх осіб.

2.5. Після отримання Головного призу (завершення поїздки до м. Санкт-Петербург (Російська Федерація), що визначається моментом завершення всіх заходів, передбачених програмою поїздки, окрім зворотного авіаперельоту до м. Києва) і безпосередньо після отриманням від представника Засновника квитка на вказаний авіарейс, кожен з гравців Команди-переможця повинен підписати акт приймання-передачі Головного призу Турніру за встановленою Засновником формою, що означає виконання Засновником всіх зобов’язань, передбачених Положенням, в т.ч. щодо передачі Головного призу. У разі непідписання акту приймання-передачі Головного призу Турніру будь-яким гравцем Команди-переможця, комісія з числа 3-х працівників Засновника має право скласти акт про фактичне надання Головного призу такому гравцю на підставі документів, що можуть підтверджувати вчинення Засновником відповідних дій щодо даного гравця.

 

3. Порядок проведення Турніру

3.1. Ігри у рамках Турніру розпочинаються 7 вересня 2012 року в місті Київ  (детально див. п. 1.2. Положення).

3.2. Для підтвердження своєї участі в Турнірі Команда повинна пройти попередню реєстрацію на сайті www.opencup.kia.ua, та підтвердити свою участь на фінальній реєстрації, яка відбудеться 7 вересня 2012 р. напередодні офіційного відкриття Турніру (див. п. 1.2. Положення).

3.3. Максимальна кількість зареєстрованих Команд не може перевищувати 32 (224 гравці (Учасники). Після реєстрації 32 Команд реєстрація зупиняється.

3.4. Перший матч Турніру розпочинається 7 вересня 2012 року о 10.00. Останній матч (з не фінальних) буде проведено 9 вересня 2012 року о 12.00. Основний фінал Турніру пройде у Києві 9 вересня 2012 року, і розпочнеться о 17.00. Детальний розклад матчів буде оприлюднено на сайті www.opencup.kia.ua в розділі «Розклад матчів».

3.5. Тривалість одного матчу складає 25 хвилин (2 періоду по 10 хвилин та перерва тривалістю 5 хвилин).

3.6. Результат кожного матчу фіксується у Протоколі матчу та затверджується підписами головного судді матчу, представника Засновника та капітана кожної з Команд, що брали участь в даному матчі. Протокол є єдиним та офіційним підтвердженням результату матчу.

3.7.  До 23.00 години кожного дня результати матчів за день оприлюднюються на офіційному сайті Турніру www.opencup.kia.ua в розділі «Результати матчів»/ «Турнірні таблиці». Результат Турніру в цілому, Команда-переможець та список її гравців, що отримали право отримати Головний приз, також оприлюднюються на сайті www.opencup.kia.ua.

3.8. Для отримання Головного призу Учасник, який входить до числа гравців Команди-переможця, завчасно надає Організатору паспорт та інші документи, які можуть знадобитися для оформлення поїздки. Після здійснення всіх необхідних приготувань Засновник інформує про це відповідного Учасника, й пропонує йому у визначений Засновником час і місце прибути до уповноваженого представника Засновника для початку отримання Головного призу.

4. Правила Турніру

4.1. У Турнірі мають право брати участь лише особи, чоловічої статі, яким на день початку Турніру (07 вересня 2012 року) виповнилось 18 років. На підтвердження цього факту кожен гравець Команди повинен пред’явити оригінал паспорту на фінальній реєстрації 7 вересня 2012 р.

4.2. Усі правила Турніру (матчів) ідентичні стандартним правилам професійного міні-футболу, які визначаються та регламентуються Міжнародною Футбольною Федерацією (FIFA (ФІФА), і наведені на сайті www.opencup.kia.ua.

4.3. Суддя (арбітр) є єдиною особою, яка фіксує та встановлює порушення правил гри гравцями. Відповідальних суддів  призначає Організатор. Від імені Команди правом звернення до судді (арбітру) наділяється лише капітан Команди. Інші члени Команди повинні утриматися від звернень до судді (арбітру) без крайньої необхідності (щодо ігрової ситуації). 

4.4. Максимальна кількість гравців на полі становить 5 чоловік (4 польових гравця, та 1 воротар).

4.5. Єдиним ігровим знаряддям є м’яч встановленого розміру для міні-футболу (розмір №4 за міжнародною класифікацією).

4.6. Кількість замін гравців протягом матчу необмежена.

4.7.  Гравці Команди повинні мати однакову спортивну форму. Для польових гравців: спортивні шорти, футболка (довжина рукавів - по лікоть), гетри, спортивні шкарпетки. Воротарі Команд повинні використовувати воротарські (футбольні) рукавички, футболки з довгими рукавами, довгі спортивні брюки, та такі засоби персонального захисту: налокітники  та наколінники.  Не дозволяється і не допускається участь у матчах Турніру без спортивної форми. Якщо форма різних Команд є схожою до ступеня змішання, на місці суддя (головний арбітр), за усним клопотанням двох або одного з капітанів Команд, шляхом жеребкування визначить, яка з Команд додатково надіне кольорові майки для вирізнення від гравців іншої Команди. Відсутність зазначеного клопотання Команд до судді (головного арбітра) є підтвердженням того, що гравці кожної Команди розрізняють свою форму і форму Команди суперників та не потребують для цього додаткових допоміжних засобів, а подальші апеляції капітанів Команд з приводу змішання форми щодо ігрових ситуацій не приймаються. Для участі в матчах Турніру гравці повинні використовувати бутси (кросівки, кеди) з м’якими шипами, або без них.  Не дозволяється і не допускається участь у матчах Турніру у не спортивному взутті, або у бутсах (кросівках, кедах) із твердими чи металевими шипами. Не дозволяється і не допускається участь у матчах Турніру гравців, які використовують додаткові щитки, корсети, наплічники, налокітники  та наколінники (за винятками – встановленими для воротарів), інші засоби персонального захисту, що можуть травмувати в ході гри інших гравців. Не дозволяється і не допускається участь у матчах Турніру гравців з металевими браслетами, в т.ч. на годинниках, з металевими ланцюжками, брелоками на руках, шиї, поясі, тощо. Під час гри гравці повинні утриматися від носіння металевих сережок, перснів, кілець, інших аксесуарів на тілі, що в ході гри можуть спричинити пошкодження як гравцеві, так і іншим особам.  

 

5. Інші умови.

5.1. Відносини між гравцями Команд, Організатором та Засновником регламентуються цим Положенням та чинним законодавством України. Це Положення офіційно оприлюднюється на сайті http://www.kia.ua та www.opencup.kia.ua. Організатор залишає за собою право вносити зміни чи доповнення до цього Положення, здійснюючи відповідні оприлюднення до початку Турніру.

5.2. У відносинах між гравцями Команд, Організатором та Засновником Положення має силу договору, до якого кожен з Учасників приєднується шляхом підписання Анкети. Строком дії даного договору вважається два місяці, але в будь-якому випадку до моменту повного виконання сторонами даного договору зобов’язань, передбачених цим договором.

5.3. Реєструючись для участі в Турнірі на сайті www.opencup.kia.ua член Команди приймає застереження щодо захисту персональних даних, викладене на вищевказаному сайті, та підтверджує ознайомленість з Положенням про порядок обробки персональних даних у базах персональних даних Засновника. Підписом на Анкеті Учасник додатково підтверджує прийняття зазначеного застереження щодо захисту персональних даних.

5.4. Гравці Команд, Організатор, Туроператор, Засновник (надалі – Сторони) вживатимуть всіх необхідних заходів для вирішення будь-яких суперечок, що виникають у зв’язку з Турніром, Положенням, або випливають з них, шляхом переговорів.

Спори, не вирішені шляхом переговорів протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дня отримання письмового повідомлення або претензії, передаються для остаточного врегулювання на розгляд Третейському суду «Захист прав» (01004, Україна, м. Київ, вул. Червоноармійська, 15/2). Третейський суд буде розглядати справу в складі одного третейського судді, якщо Сторони додатково не погодять іншого. Розгляд справи буде здійснюватись у відповідності із Законом України «Про третейські суди» та Регламентом Третейського суду.

Сторони погодились, що розгляд справи буде здійснюватись Головою Третейського суду або Третейським суддею, призначеним Головою Третейського суду. Найменування і місцезнаходження сторін цієї третейської угоди, у формі третейського застереження в Положенні, співпадає з найменуванням і місцезнаходженням Сторін. Місцем укладення третейської угоди у формі третейського застереження в Положенні вважається м. Київ (юридична адреса Засновника Турніру). Дата укладення третейської угоди у формі третейського застереження в Положенні співпадає з датою підписання відповідної Анкети Учасником. Рішення Третейського суду «Захист прав» буде обов’язковим для виконання Сторонами.