Повернутися до турнiру

Про UEFA EURO 2012

27 лютого 2010 року, cаме цей день став визначним днем в iсторii бренду KIA. Цього дня в головному офісі компанії в Сеулі Хенк Лі, Президент KIA Motors Corporation, та Мішель Платіні, Президент Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) підписали історичний контракт, i бренд KIA став офiцiйним партнером UEFA EURO 2012TM.

В рамках цього захоплюючого партнерства офіційний дистриб’ютор КІА в Україні, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», провела цiлу низку заходiв, зокрема надала автомобілі КІА для супроводження Талісманів ЄВРО-2012 в «гастролях» містами майбутньої європейської першості, близько 200 автомобiлiв KIA було передано МОК "ЄВРО-2012". Частими гостями заходiв КIA є близнюки-талiсмани, Славек та Славко, якi здатнi пiдняти настрiй всiм навколо.

Вахтанг Васадзе, Генеральний директор компанії «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційного дистриб’ютора КІА в Україні, заявляє про очевидність успіху такої співпраці: «Ми повністю підтримуємо участь Корпорації КІА Моторз у заходах такого рівня і раді спiвпрацювати передаючи яскравi автомобілі модельного ряду КІА для потреб Місцевого організаційного комітету «ЄВРО-2012 Україна». На мою думку, це дуже вдале та цікаве співробітництво, адже футбол – найпопулярніший вид спорту в Україні та світі».

Дізнайтесь детальніше