Повернутися до турнiру
Матч за 3 місце
29 червня
Северный РЭС 6:3 Ревизор
16:00
Півфінал
28 червня
ФК Прадо 3:2 Ревизор
16:00
Северный РЭС 1:9 Старт
16:45
Група Q-1
26 червня
Odessa United 0:11 Виктория Авангард
09:15
ФК Прадо 4:1 Северный РЭС
10:00
Монолит-2 6:4 Odessa United
10:45
Виктория Авангард 1:4 ФК Прадо
11:30
Северный РЭС 6:3 Монолит-2
16:00
Odessa United 0:3 ФК Прадо
16:45
Виктория Авангард 2:7 Северный РЭС
17:30
Монолит-2 3:5 ФК Прадо
18:15
Северный РЭС 3:0 Odessa United
19:00
Виктория Авангард 1:3 Монолит-2
19:45
Група Q-2
27 червня
VEGA 1:2 Ревизор
09:15
Odessa-city 1:5 Старт
10:00
MFC Assedo 4:5 VEGA
10:45
Ревизор 3:3 Odessa-city
11:30
Старт 9:2 MFC Assedo
16:00
VEGA 3:1 Odessa-city
16:45
Ревизор 0:6 Старт
17:30
MFC Assedo 3:0 Odessa-city
18:15
Старт 11:0 VEGA
19:00
Ревизор 9:2 MFC Assedo
19:45
Група A
21 червня
Альянс 1:4 VEGA
09:15
Odessa United 4:3 Альянс
10:45
VEGA 6:5 Родина+
11:30
Альянс 9:3 Родина+
16:45
Odessa United 3:0 Родина+
18:15
VEGA 0:1 Odessa United
19:00
Монолит 0:3 Альянс
19:45
24 червня
Монолит 0:1 VEGA
16:45
25 червня
Монолит 0:6 Odessa United
19:45
Монолит 3:0 Родина+
20:30
Група A
21 червня
Альянс 1:4 VEGA
09:15
Odessa United 4:3 Альянс
10:45
VEGA 6:5 Родина+
11:30
Альянс 9:3 Родина+
16:45
Odessa United 3:0 Родина+
18:15
VEGA 0:1 Odessa United
19:00
Монолит 0:3 Альянс
19:45
24 червня
Монолит 0:1 VEGA
16:45
25 червня
Монолит 0:6 Odessa United
19:45
Монолит 3:0 Родина+
20:30
Група A
21 червня
Альянс 1:4 VEGA
09:15
Odessa United 4:3 Альянс
10:45
VEGA 6:5 Родина+
11:30
Альянс 9:3 Родина+
16:45
Odessa United 3:0 Родина+
18:15
VEGA 0:1 Odessa United
19:00
Монолит 0:3 Альянс
19:45
24 червня
Монолит 0:1 VEGA
16:45
25 червня
Монолит 0:6 Odessa United
19:45
Монолит 3:0 Родина+
20:30
Група B
22 червня
МФК Оболонь 8:1 Родной Город
09:15
Виктория Авангард 2:1 МФК Оболонь
10:45
Ревизор 2:1 Виктория Авангард
16:00
Родной Город 1:8 Ревизор
17:30
Ревизор 6:2 МФК Оболонь
19:00
Родной Город 0:2 Виктория Авангард
19:45
Група C
23 червня
ФК Прадо 7:2 Odessa-city
10:00
Група D
24 червня
ФК Гитара и Вилки 0:4 Старт
10:00
Северный РЭС 12:0 Маяк
10:45
Старт 18:1 Маяк
11:30
ФК Гитара и Вилки 0:3 Северный РЭС
17:30
Старт 5:4 Северный РЭС
18:15
Маяк 3:0 ФК Гитара и Вилки
19:00
Група E
25 червня
Атлетик 0:3 Монолит-2
10:00
Атлетик 0:3 MFC Assedo
17:30
Монолит-2 4:4 MFC Assedo
18:15
Фінал
29 червня
ФК Прадо 2:3 Старт
16:45