Повернутися до турнiру

Фінал

1 липня вся Європа з нетерпінням чекатиме вечора, коли дві найсильніші команди Європи зійдуться у битві за звання найсильнішої збірної. Мабуть, ще більше чекатимуть на 1 липня 4 команди КІА Open Cup, які стали переможцями в своїх лігах – цього дня в резиденції «КІДЕВ» на них чекатиме змагання за головний приз турніру –КІА Sportage.

1 липня стане днем, коли заміська резиденція «КІДЕВ» зможе відчути весь вир футбольних пристрастей, адже невдовзі після фіналу КІА Open Cup в «КІДЕВ» відбудеться і пряма трансляція фіналу ЄВРО-2012, найбільшого свята футболу, яке коли-небудь бачила наша країна. Гарний настрій перед трансляцією фіналу ЄВРО забезпечать душевні та знайомі кожному пісні гурту «Тік» та смачне і доступне футбольне меню.

Цього дня перемогу відзначатимуть дві команди – найсильніша команда Європи та найсильніша аматорська футбольна команда Україна – яка зможе поїхати на щойно виграному в КІА Open Cup автомобілі КІА Sportage, який капітану команди-переможця вручить Ніна Васадзе, Генеральний директор офіційного дистриб’ютора КІА в Україні, компанії «ФАЛЬКОН-АВТО».

Свято в резиденції «КІДЕВ» лише набере обертів після фіналу ЄВРО, феєрверк – щоб відсвяткувати перемогу найсильнішої збірної Європи та дискотека, аби не стримувати емоцій.

КІА чекає на всіх-всіх у заміській резиденції «КІДЕВ», на 8 кілометрі бориспільської траси! Дістатись до місця двох фіналів допоможуть безкоштовні автобуси та фан-патрулі КІА, які курсуватимуть кожні півгодини від станції метро «Бориспільська», з 16:00 до 01:00.