Повернутися до турнiру

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ З МІНІ-ФУТБОЛУ «KIA OPEN CUP 2012»

1.Загальні положення 

1.1. Призначення документу. Це положення про проведення турніру з міні-футболу «KIA OPEN CUP 2012» («КІА ОУПЕН КАП 2012»), далі по тексту – Положення, визначає порядок і умови проведення рекламно-маркетингового заходу з популяризації автомобілів марки КІА в Україні.

1.2. Турнір – рекламно-маркетинговий захід у формі змагання з міні-футболу «KIA OPEN CUP 2012» («КІА ОУПЕН КАП 2012»), головним призом в яких стане автомобіль KIA Sportage (КІА Спортедж). За участь в Турнірі з членів Команд Учасників плата не справляється, участь в Турнірі безкоштовна.

Дата і місце проведення Турніру:

21 червня – 29 червня 2012 року у місті Дніпропетровськ (площа Леніна);

21 червня – 29 червня 2012 року у місті Ялта (набережна ім. Леніна);

21 червня – 29 червня 2012 року у місті Луцьк (Театральна площа);

21 червня – 29 червня 2012 року у місті Одеса (вул. Приморська, 6; площа біля Морського Вокзалу);

1 липня в місті Київ (заміська резиденція КІДЕВ; 6-й км. траси «Бориспіль – Київ»).

Час проведення Турніру — з 9.00 до 21.00. Жеребкування та розподіл по групах Турніру проходитиме 23 травня 2012 року в рамках Міжнародної Автомобільної виставки SIA2012 за адресою Броварський проспект, 15, з 15.00 до 16.00. Умови та порядок проведення жеребкування визначаються самостійно Засновником Турніру на його розсуд.   

Форма відображення результатів Турніру – протоколи матчів, в яких зафіксована назва Команди, її Учасники (гравці), підписи капітанів Команд, представника Засновника та головного судді (арбітру) матчу. Сутністю Турніру є футбольні ігри на безоплатній основі для Учасників, які проводяться Організатором з метою рекламування автомобілів марки КІА, з можливістю для Учасників виграти Головний приз KIA Sportage (КІА Спортедж).

1.3. Рекламний захід – рекламно-маркетинговий проект «KIA OPEN CUP 2012» («КІА ОУПЕН КАП 2012») що включає в себе визначений Засновником Турнір з міні-футболу на умовах визначених в Положенні, який проводиться Засновником та Організаторами з метою популяризації автомобілів марки КІА у період з 9.00 23 квітня 2012 р. до 21.00 год. 1 липня 2012 року.

1.4. Реєстрація, згода участі у Турнірі. До участі у  турнірі допускаються Команди чисельністю 7 гравців, які не грають у футбол у складі професійних клубів Прем’єр – ліги (у т.ч. в складі дублюючих складів), а також першої та другої ліги України з футболу. Попередня реєстрація Команд Учасників  Турніру відбувається на сайті  www.opencup.kia.ua. Підтвердженням реєстрації в Турнірі Команди є наявність всіх її гравців на фінальній реєстрації 21 червня 2012 р. на відповідному проведенню заходу місці (пункт 1.2. Положення). Умовою допуску до Турніру є підписання всіма гравцями кожної Команди письмової згоди на Участь в Турнірі на умовах Положення.

1.5. Головний приз – автомобіль КІА Sportage, модифікація, комплектація, колір, інші опції якого обираються самостійно Засновником на його розсуд. Головний приз у відповідності до цього Положення на умовах письмового договору передається Засновником Турніру  у власність капітану Команди, яка перемогла в Турнірі. Плата за передачу у власність капітану Команди Головного призу не проводиться.

1.6. Суб'єктами Положення є Засновник, Організатори, Учасники (Команди) та гравці, капітан Команди.

Засновник Турніру (по тексту – Засновник) – ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» (код за ЄДРПОУ – 3645268), що зобов’язується надати Головний приз за перемогу в Турнірі згідно умов Положення. Юридична адреса ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО», 01004, м. Київ, вул.Червоноармійська, 15/2. Адреса знаходження департаментів ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» відповідальних за Турнір (адреса для листування)): 03045, м. Київ, Столичне шосе, 90.

 Організаторами Турніру є юридичні особи, господарюючі суб’єкти, код ЄДРПОУ, юридичну адресу та організаційно-правову форму яких та назву Засновник доведе у цьому Положенні не пізніше 15 травня 2012 р.

Відносини між Засновником Турніру та Організаторами додатково регулюються угодами, укладеними між ними. Засновник Турніру може додатково призначити організатора (або організаторів), для централізованого здійснення певних функцій в рамках Турніру, які теж матимуть статус Організатора.

Учасником Турніру є Команда. Команда - група гравців з 7 (семи) гравців, які не займаються футболом на професійному рівні (детально – див. п.1.4. Положення ), всі гравці  зареєстровані на сайті www.opencup.kia.ua, та кожен з гравців надав письмову згоду на участь у Турнірі. Члени Команди (гравці) - дієздатні особи чоловічої статі, що досягли вісімнадцятирічного віку. Виявлення Командою бажання взяти участь у Турнірі реалізується  шляхом реєстрації на сайті  www.opencup.kia.ua кожного гравця Команди.. При реєстрації кожному члену Команди потрібно заповнити усі необхідні реєстраційні форми та погодити усі встановлені Засновником умови та правила Положення, а для безпосередньої участі у Турнірі кожен член Команди повинен надати письмову згоду на участь у Турнірі. Особи, які хоч і здійснили завчасно зазначену реєстрацію на вказаному сайті, але письмово не надали представникам Організатора (Засновника) згоди на Участь в Турнірі, - не визнаються членами (гравцями) Команди, й щодо вказаних осіб Засновник ніяких зобов’язань не несе. Якщо в Команді менше гравців, ніж передбачено цим Положенням, Команда до Турніру не допускається. Участь в Турнірі у містах Дніпропетровськ, Луцьк, Одеса, Ялта (по тексту – Лігах) члени Команд здійснюють за власний рахунок, ні Засновник, ні Організатори за вказану участь не здійснюють будь-яких компенсацій.

Капітаном Команди визначається гравець, який зареєструвався з таким статусом на сайті www.opencup.kia.ua. Капітан Команди відповідальний за формування Команди, підтвердження участі Команди у Турнірі, дотримання всіма гравцями Команди правил гри у міні-футбол в ході Турніру, та за врегулювання всіх майнових та інших відносин з іншими гравцями Команди переможниці Турніру при передачі у власність капітану Команди Головного призу. 

1.7. Обмеження. Не визнаються Учасниками Турніру і не мають права брати в ній участь Команди до яких входять працівники Засновника та Організаторів та будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Турніру та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки), особи, що не досягли 18 років, обмежено дієздатні і недієздатні особи.

1.8. Застереження.

Відповідальність Засновника Турніру обмежується зобов’язанням передати у власність капітану Команди переможниці Турніру Головний приз, обраного згідно з п.1.5.Правил, в порядку та на умовах, визначених цими Правилами. Незалежно від будь-який заяв, оголошень, інтерпретацій у засобах масової інформації, Інтернеті, будь-якими особами у будь-який спосіб, що так чи інакше стосуються передачі Засновником Турніру Головного призу, Засновник згідно цього Положення не бере на себе будь-яких інших зобов’язань ніж передача у власність Головного призу капітану Команди та сплати відповідної суми податку з доходів фізичної особи.  

Засновник та Організатори Турніру не несуть відповідальності за роботу операторів зв’язку, Інтернет-провайдерів, внаслідок яких повідомлення не надійшли, надійшли із запізненням тощо, або не відбулася реєстрація бажаючих стати Учасником Турніру.

Засновник та Організатори Турніру не несуть відповідальності стосовно розпорядження капітаном Команди  Головним призом після його одержання.

Засновник та Організатори Турніру Акції не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території України, інші непідвладні контролю з боку Організатора та Засновника обставини.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даного Положення, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається одноособово Засновником Турніру  відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Засновника Турніру  є остаточним та оскарженню не підлягає.

Обслуговування матчу Турніру здійснюється 3 арбітрами (головний арбітр, другий арбітр та суддя-інформатор). За дотриманням правил гри в міні-футбол слідкує незалежний суддя (головний арбітр та другий арбітр), які безпосередньо знаходиться на ігровому полі. Вимоги арбітрів (суддів) є обов’язковими для виконання всіма гравцями. Спірні моменти, які відбулися поза зором судді (арбітра), з дозволу судді (арбітра) на зупинку гри,  за усною апеляцією відповідного капітану Команди вирішуються колегіально суддями (арбітрами) в полі. Прийняте рішення по суті ігрового моменту приймають судді (арбітри) в полі. При різних точках зору на ситуацію, переважну силу має точка зору головного арбітру в полі. В якості дорадчого голосу суддя (головний арбітр) в полі може заслухати свідчення представників Засновника або Організаторів. В будь-якому разі   суддя (головний арбітр та другий арбітр) в полі приймають рішення безпристрасно, базуючись виключно на правилах гри в міні-футбол. Результати Турніру є остаточними і не підлягають перегляду.

Заміна Головного призу грошовим еквівалентом не передбачається та не допускається. Всі та кожен окремо з членів Команди, яка перемогла в Турнірі, не наділяються правом вимагати заміни Головного призу на інше майно, та/або право, та/або вимагати його заміни на грошову чи іншу компенсацію.

Отримання Головного призу допускається лише капітаном Команди, яка перемогла в Турнірі. Не допускається будь-які дії, операції, угоди, де Головний приз буде предметом угоди, договору, або засобом платежу до отримання капітаном Команди права власності на нього. Капітан Команди не має право передавати будь-якій іншій особі право на Головний приз. Фактична чи юридична передача капітаном Команди, яка перемогла в Турнірі, права на Головний приз прирівнюється до відмови від Головного призу. Правові наслідки відмови капітану Команди переможниці від Головного призу, засвідченої письмово представником Засновника, прирівнюються до виконання Засновником всіх зобов’язань  відносно відповідної Команди за цим Положенням належним чином і в повному обсязі, та звільняє Засновника Турніру від будь-яких зобов’язань перед відповідним Учасником.

При наданні Головного призу Засновник Турніру сплачує в порядку передбаченому законодавством податки з доходів фізичних осіб. Внески до Пенсійного Фонду України, страхові платежі, будь-які інші можливі витрати пов’язані з державною реєстрацією, володінням, користуванням та розпорядженням Головним призом капітаном Команди, яка перемогла в Турнірі, здійснюються самостійно зазначеним капітаном Команди в порядку та на умовах відповідно до діючого законодавства. Засновник не несе будь-яких інших майнових зобов’язань перед гравцями  Команди, яка перемогла в Турнірі, крім як вручення Головного призу на умовах цього Положення та сплати зазначених податків.

Гравці Команд-Учасників Турніру самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними). Для ідентифікації гравця Команди як Переможця Акції відповідний гравець повинен пред’явити представникам Організатора оригінал паспорту та ідентифікаційного коду, надати можливість представникам Організатора зробити копії зазначених документів чи відразу надати їх копії. Команда, в якій паспортні дані хоч одного гравця (в першу чергу – капітану) не будуть збігатися з даними внесеними гравцем до анкети, заповненими до початку Турніру, - переможцем Турніру не визнається, а капітан - прав на Головний приз не отримує.

 

2. Умови участі в Турнірі.

2.1. Для участі в Турнірі на сайті www.opencup.kia.ua, бажаючі прийняти Участь у Турнірі в складі 7 (семи) чоловік повинні зареєструватися як гравці сформованої ними Команди, заповнивши усі необхідні анкетні дані, згідно вимог Засновника. Останній строк реєстрації – 18 травня 2012 року. Після реєстрації на сайті член Команди-Учасника Турніру повинен підтвердити свою участь в телефонній розмові з представником Організатора. Після жеребкування, яке пройде 23 травня 2012 р. (див. пункт 1.2. Положення) на сайті www.opencup.kia.ua в тижневий термін буде розміщено інформацію щодо кожного міста (Ліги): кількість Команд, їх перелік, порядок формування груп та їх склад, етапність (1/16-а, 1/8-а, 1/4-а,1/2-а, фінал) фінальної частини змагань, тощо.

2.2. Під час проведення матчів у містах (Лігах) Організатор та Засновник не забезпечують членів Команд спортивним, одягом, взуттям, житлом та їжею, не несуть відповідальності за стан здоров’я гравців Команд та за збереження їх особистих речей. Гравці, приймаючи рішення про участь в Турнірі, гарантують та запевняють Засновника, Організатора, будь-яких інших третіх осіб, що вони:

-  достеменно ознайомленні зі станом свого здоров’я;

- не мають хвороб, інших протипоказань за станом здоров’я, чи особистих, які  можуть створити загрозу життю, здоров’ю в ході участі в Турнірі як, власне,  самому гравцю, що надає дану гарантію й запевнення, так і іншим гравцям Турніру чи третім особам;

-  підтверджують, що стан здоров’я гравця дозволяє йому грати в міні-футбол на умовах, визначених цим Положенням;

- усвідомлюють та розуміють, що в ході гри в міні-футбол в межах Турніру, гравцеві може бути заподіяна травма, яка потенційно в різних ступенях може становити загрозу, як для життя, так і для здоров’я гравця. Підтвердженням участі в Турнірі гравець : 1) звільняє Засновника та Організаторів від будь-якої відповідальності за шкоду життю та здоров’ю гравця, що може настати внаслідок отримання ним по будь-яким причинам травм в ході участі в Турнірі; 2) звільняє від відповідальності інших гравців Турніру, що можуть ненавмисно завдати травму в ході участі у Турнірі;

- самостійно, без залучення Засновника чи Організатора, й у повному обсязі нестимуть відповідальність за завдання навмисних травм, інших умисних дій, зокрема, але не обмежуючись, уражень здоров’я, створення (допущення) умов для небезпеки з загрозою для (або впливом на) життя і здоров’я інших гравців чи інших осіб в ході участі в Турнірі;

- дотримуватимуться правил гри в міні-футбол, правил громадського порядку та інших умов законодавства, цього Положення при участі в Турнірі.

Гарантії надані Учасниками мають бути дійсними і підтримуватися кожним гравцем всіх Учасників протягом всього Турніру і до збігу будь-яких можливих наслідків Участі в Турнірі.

2.3. Засновник організовує за власні кошти доставку в Київ та у зворотному напрямку  4-х Команд, які посіли перші місця у своїх містах (Лігах). Також Засновник забезпечує харчуванням та проживанням у готелі Учасників цих Команд. Загальна кількість гравців, які потраплять у фінал в Києві, не може перевищувати 28 чоловік. Детальні умови, на яких Засновник зобов’язується забезпечити виконання даного пункту Положення, окремо буде наведено на сайті www.opencup.kia.ua в розділі «Фінал» (Засновник залишає за собою право змінити окремі умови до початку Турніру). Відмова чи не проживання  гравців в готелі наданому Засновником, а так само відмова чи не прийняття харчування, що надається Засновником, згідно з цим пунктом Положення, не надає права відповідним гравцям на компенсацію проживання чи харчування, спожитого таким гравцем на власний розсуд.

2.4. Для участі в Турнірі кожен гравець Команди повинен надати Організатору певні дані про себе (ім’я, прізвище, по-батькові, назва Команди, серія та номер паспорту, коли й ким виданий, номер ідентифікаційного коду, адреса проживання, адреса електронної пошти, контактний телефон), крім того член Команди повинен приєднатись до умов Положення.  Зазначене надання даних та приєднання до умов Положення має бути здійснено членом Команди в письмовій формі, шляхом заповнення розбірливим почерком анкети за формою, визначеною Засновником (далі – Анкета), датоване та скріплене підписом відповідного гравця. Цей документ, заповнений належним чином, член Команди повинен вручити представнику Організатора.

2.5. Гравець Команди зобов’язаний: під час проведення Турніру дотримуватись правил міні-футболу, виконувати вимоги суддів (арбітрів), дотримуватися правил громадського порядку, виконувати вимоги представників Організаторів та Засновника, дотримуватись вимог техніки безпеки під час матчу, толерантно себе вести відносно інших гравців Турніру та глядачів, стежити за відповідністю свого рівня фізичної підготовки та стану здоров’я до встановлених медичних вимог для участі в заходах, передбачених Турніром, дотримуватися санітарно-гігієнічних, протиінфекційних та протиепідемічних заходів, завчасно відмовитись від участі в Турнірі за наявності факторів, що є небезпечними для життя та здоров’я гравців чи третіх осіб.


3. Порядок проведення Турніру

3.1. Ігри у рамках Турніру розпочинаються 21 червня 2012 року в містах Дніпропетровськ, Ялта, Луцьк та Одеса (детально див. п. 1.2. Положення).

3.2. Для підтвердження своєї участі в Турнірі Команда повинна пройти попередню реєстрацію на сайті www.opencup.kia.ua, та підтвердити свою участь на фінальній реєстрації, яка відбудеться 21 червня 2012 р. напередодні офіційного відкриття Турніру в відповідних містах (див. п. 1.2. Положення).

3.3. Максимальна кількість зареєстрованих Команд не може перевищувати 40 (280 гравців (Учасників) на кожне місто проведення. Після реєстрації 40 Команд в певному місті (Лізі), реєстрація зупиняється.

3.4. Перший матч Турніру розпочинається 21 червня 2012 року об 11.00. Останній матч в містах (Лігах) буде проведено 29 червня 2012 року о 16.00. Основний фінал Турніру пройде у Києві 1 липня 2012 року, і розпочнеться о 15.00. Детальний розклад матчів буде оприлюднено на сайті www.opencup.kia.ua в розділі «Розклад матчів».

3.5. Тривалість одного матчу складає 35 хвилин (2 періоду по 15 хвилин та перерва тривалістю 5 хвилин).

3.6. Результат кожного матчу фіксується у Протоколі матчу та затверджується підписами головного судді матчу, представника Засновника та капітана кожної з Команд, що брали участь в даному матчі. Протокол є єдиним та офіційним підтвердженням результату матчу.

3.7.  До 23.00 години кожного дня результати матчів за день оприлюднюються на офіційному сайті Турніру www.opencup.kia.ua в розділі «Результати матчів»/ «Турнірні таблиці».

3.8. Одна Команда, яка виграла фінальний матч у своєму місті (Лізі), відправляється до Києва за рахунок Засновника, і змагається з іншими переможцями в своїх містах (Лігах). Загалом у фіналі в Києві грають 4 Команди: Команда-переможець міста Ялта грає з Командою-переможцем міста Одеса, а Команда-переможець міста Луцьк грає з Командою-переможцем міста Дніпропетровськ. У фінальному матчі грають Команди, що перемогли у матчах Ялта-Одеса та Луцьк-Дніпропетровськ.

 

4. Правила Турніру

4.1. У Турнірі мають право брати участь лише особи, чоловічої статі, яким на день початку Турніру (21 червня 2012 року) виповнилось 18 років. На підтвердження цього факту кожен гравець Команди повинен пред’явити оригінал паспорту на фінальній реєстрації 21 червня 2012 р.

4.2. Усі правила Турніру (матчів) ідентичні стандартним правилам професійного міні-футболу, які визначаються та регламентуються Міжнародною Футбольною Федерацією (FIFA (ФІФА)), і наведені на сайті www.opencup.kia.ua.

4.3. Суддя (арбітр) є єдиною особою, яка фіксує та встановлює порушення правил гри гравцями. Відповідальних суддів  призначає Організатор. Від імені Команди правом звернення до судді (арбітру) наділяється лише капітан Команди. Інші члени Команди повинні утриматися від звернень до судді (арбітру) без крайньої необхідності (щодо ігрової ситуації). 

4.3. Максимальна кількість гравців на полі становить 5 чоловік (4 польових гравця, та 1 воротар).

4.4. Єдиним ігровим знаряддям є м’яч встановленого розміру для міні-футболу (розмір №4 за міжнародною класифікацією).

4.5. Кількість замін гравців протягом матчу необмежена.

4.6.  Гравці Команди повинні мати однакову спортивну форму. Для польових гравців: спортивні шорти, футболка (довжина рукавів - по лікоть), гетри, спортивні шкарпетки. Воротарі Команд повинні використовувати воротарські (футбольні) рукавички, футболки з довгими рукавами, довгі спортивні брюки, та такі засоби персонального захисту: налокітники  та наколінники.  Не дозволяється і не допускається участь у матчах Турніру без спортивної форми. Якщо форма різних Команд є схожою до ступеня змішання, на місці суддя (головний арбітр), за усним клопотанням двох або одного з капітанів Команд, шляхом жеребкування визначить, яка з Команд додатково надіне кольорові майки для вирізнення від гравців іншої Команди. Відсутність зазначеного клопотання Команд до судді (головного арбітра) є підтвердженням того, що гравці кожної Команди розрізняють свою форму і форму Команди суперників та не потребують для цього додаткових допоміжних засобів, а подальші апеляції капітанів Команд з приводу змішання форми щодо ігрових ситуацій не приймаються. Для участі в матчах Турніру гравці повинні використовувати бутси (кросівки, кеди) з м’якими шипами, або без них.  Не дозволяється і не допускається участь у матчах Турніру у не спортивному взутті, або у бутсах (кросівках, кедах) із твердими чи металевими шипами. Не дозволяється і не допускається участь у матчах Турніру гравців, які використовують додаткові щитки, корсети, наплічники, налокітники  та наколінники (за винятками – встановленими для воротарів), інші засоби персонального захисту, що можуть травмувати в ході гри інших гравців. Не дозволяється і не допускається участь у матчах Турніру гравців з металевими браслетами, в т.ч. на годинниках, з металевими ланцюжками, брелоками на руках, чиї, поясі, тощо. Під час гри гравці повинні утриматися від носіння металевих сережок, перснів, кілець, інших аксесуарів на тілі, що в ході гри можуть спричинити пошкодження як гравцеві, так і іншим особам.  

 

5. Інші умови.

5.1. Відносини між гравцями Команд, Організатором та Засновником регламентуються цим Положенням та чинним законодавством України. Це Положення офіційно оприлюднюється на сайті http://www.kia.ua та www.opencup.kia.ua. Організатор залишає за собою право вносити зміни чи доповнення до цього Положення, здійснюючи відповідні оприлюднення до початку Турніру.

5.2. У відносинах між гравцями Команд, Організатором та Засновником Положення має силу договору, до якого кожен з Учасників приєднується шляхом підписання Анкети.

5.3. Реєструючись для участі в Турнірі на сайті www.opencup.kia.ua член Команди приймає застереження щодо захисту персональних даних, викладене на вищевказаному сайті, та підтверджує ознайомленість з Положенням про порядок обробки персональних даних у базах персональних даних Засновника. Підписом на Анкеті Учасник додатково підтверджує прийняття зазначеного застереження щодо захисту персональних даних.

5.4. Гравці Команд,, Організатори, Засновник (надалі – Сторони) вживатимуть всіх необхідних заходів для вирішення будь-яких суперечок, що виникають у зв’язку з Турніром, Положенням, або випливають з них, шляхом переговорів.

Спори, не вирішені шляхом переговорів протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дня отримання письмового повідомлення або претензії, передаються для остаточного врегулювання на розгляд Третейському суду «Захист прав» (01004, Україна, м. Київ, вул. Червоноармійська, 15/2). Третейський суд буде розглядати справу в складі одного третейського судді, якщо Сторони додатково не погодять іншого. Розгляд справи буде здійснюватись у відповідності із Законом України «Про третейські суди» та Регламентом Третейськогосуду.

Сторони погодились, що розгляд справи буде здійснюватись Головою Третейського суду або Третейським суддею, призначеним Головою Третейського суду. Найменування і місцезнаходження сторін цієї третейської угоди, у формі третейського застереження в Положенні, співпадає з найменуванням і місцезнаходженням Сторін. Місцем укладення третейської угоди у формі третейського застереження в Положенні вважається м. Київ (юридична адреса Засновника Турніру). Дата укладення третейської угоди у формі третейського застереження в Положенні співпадає з датою підписання відповідної Анкети Учасником. Рішення Третейського суду «Захист прав» буде обов’язковим для виконання Сторонами.